به هنگام خرید از مجموعه فرش مشهد شما به تناسب خریدتان وارد رده بندی باشگاه مشتریان فرش مشهد می شوید و در خریدهای بعدی با به همراه داشتن کارت از امتیازات ویژه باشگاه مشتریان بهره مند خواهید شد. همچنین در وب سایت باشگاه مشتریان اگر قبلا عضو شده باشید از طریق رمز عبور وارد باشگاه مشتریان می شوید در غیر اینصورت برای استفاده از امکانات وب سایت باید از قسمت عضویت وارد شوید.


کافیست جهت فعالسازی گارانتی محصول، پس از ورود به حساب کاربری خود در باشگاه مشتریان از منو سمت راست گزینه ثبت کارت گارانتی را انتخاب کرده و با پر کردن فرم نسبت به فعالسازی گارانتی اقدام فرمایید.


با مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.mashadcarpet.com و انتخاب آیکون باشگاه مشتریان فرش مشهد در قسمت بالای سایت و یا با وارد کردن لینک مستقیم صفحه ی باشگاه مشتریان فرش مشهد به آدرس club.mashadcarpet.com میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید.


برای آن دسته از مشتریان که از فروشگاه های فرش مشهد در سراسر کشور خرید می کنند به محض صدور فاکتور خرید پیامکی حاوی نام کاربری و رمز عبور ارسال می گردد.در صورتی که 24 ساعت پس از خرید این پیامک را دریافت نکردید با شماره 05135422170 واحد روابط عمومی شرکت فرش مشهد تماس بگیرید.


کافیست با مراجعه به صفحه ی باشگاه مشتریان به ادرس club.mashadcarpet.com و انتخاب لینک حساب کاربری موجود در بالای صفحه نسبت به پر کردن اطلاعات خود و ثبت نام اقدام فرمایید.


با فشردن دکمه فراموشی گذرواژه، ایمیل یا شماره تماس خود را وارد کنید تا رمز جدید از طریق سیستم برای شما ارسال گردد.


در صورتی که محصول فاقد کارت گارانتی باشد کافیست با یکی از روش های ذیل نسبت به فعالسازی گارانتی محصول خود اقدام فرمایید

 • ارسال پیامک حاوی بارکد 16رقمی پشت فرش به شماره 200007077
 • مراجعه به باشگاه مشتریان فرش مشهد از طریق لینک موجود در بیو اینستاگرام شرکت به آدرس mashadcarpet
 • ثبت نام در باشگاه مشتریان به آدرس آدرس www.club.mashadcarpet.com
 • مراجعه به لینک باشگاه مشتریان موجود در سایت به آدرس www.mashadcarpet.com
 • تماس با واحد روابط عمومی فرش مشهد 05135422170

با ورود به صفحه ی باشگاه به آدرس club.mashadcarpet.com از منو بالا روی آیکون حساب کاربری کلیک کرده وارد صفحه ی ورود به باشگاه خواهید شد.در صورت ثبت نام قبلی با دارا بودن نام کاربری و گذرواژه و وارد کردن عبارت امنیتی روی گزینه ورود کلیک کنید.در صورتی که تا کنون ثبت نام صورت نگرفته روی آیکون ثبت نام کلیک کرده و با وارد کردن اطلاعات شخصی میتوانید در باشگاه مشتریان ثبت نام کنید.


در صورت مخدوش بودن بارکد پشت فرش ضمن ارسال تصویر فاکتور معتبر و رسمی به شماره09053214984 در واتساپ با شماره 05135422170 واحد روابط عمومی فرش مشهد تماس حاصل فرمایید.


با مراجعه به باشگاه مشتریان فرش مشهد به آدرس club.mashadcarpet.com و قسمت داشبورد، ویرایش اطلاعات را از منو کشویی انتخاب کرده و اطلاعات جدید را وارد کنید.با فشردن کلید ثبت پروفایل شما بروز رسانی خواهد شد.


 • در صورت خرید اینترنتی می توانید با انتخاب یکی از این روش هانسبت به فعالسازی کارت گارانتی محصول اقدام فرمایید:
 • ارسال پیامک حاوی باکد 16رقمی پشت فرش به شماره 200007077
 • مراجعه به باشگاه مشتریان فرش مشهد از طریق لینک موجود در بیو اینستاگرام شرکت به آدرس mashadcarpet
 • ثبت نام در باشگاه مشتریان به آدرس آدرس club.mashadcarpet.com
 • ورود به سایت رسمی شرکت فرش مشهد به آدرس www.mashadcarpet.com و مراجعه به لینک باشگاه مشتریان موجود در سایت
 • تماس با واحد روابط عمومی فرش مشهد 05135422170
 • *درج بارکد 16رقمی پشت فرش در این قسمت ضروری می باشد.

بله.با توجه به اینکه هر محصول دارای بارکد اختصاصی می باشد لذا باید برای هر یک از انها به صورت جداگانه گارانتی فرش فعال شود.


با ورود به حساب کاربری از قسمت منوی سمت راست صفحه، سر شاخه ی کارت گارانتی را انتخاب کرده و با کلیک بر روی آیکون لیست کارت گارانتی میتوانید تمامی سابقه خرید خود را مشاهده کنید.


گارانتی تنها شامل فرش های درجه یک می باشد


جهت ثبت هرگونه پیشنهاد یا انتقاد در قسمت حساب کاربری، از منوی سمت راست گزینه ی نظر سنجی را انتخاب کرده با کلیک روی لینک صدای مشتری، نسبت به پر کردن فرم مربوطه اقدام فرمایید.همچنین از طریق واتساپ روابط عمومی فرش مشهد به شماره 09053214984 میتوانید حتی خارج از ساعات اداری و ایام تعطیل نیز با ما در ارتباط باشید.


با شماره 05135422170 واحد روابط عمومی فرش مشهد تماس گرفته و درخواست خود را اعلام فرمایید.همکاران ما پس از ثبت و بررسی درخواست شما نسبت به ارائه خدمات متناسب با درخواست شما اقدام خواهند کرد.


کارشناسان کنترل کیفیت شرکت فرش مشهد، با توجه به درخواست شما، فرش را به صورت حضوری یا از طریق ارسال تصویر محصول به شماره 09053214984 در واتساپ بررسی کرده و خدمات گارانتی متناسب با تشخیص ایشان ارائه می گردد.


با شماره 05135422170 واحد روابط عمومی شرکت فرش مشهد تماس گرفته و پس از تکمیل اطلاعات ،همکاران ما در واحد صدای مشتریان با شما تماس خواهند گرفت.کارشناس کنترل کیفیت شرکت درخواست را بررسی محصول را کرده و در صورت تاییدیه استرداد محصول را صادر میکند.